Yaşam

2023 YKS Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı: ÖSYM TYT – AYT – YDT Soru ve Cevapları Açıklandı!

Binlerce lise son sınıf öğrencisi için büyük heyecan sona erdi. Hayallerini gerçekleştirmek ümidiyle bir yıldır YKS’ye hazırlanan üniversite adayları, dün ve bugün girdikleri TYT ve AYT sınavlarıyla sürecin ilk adımını tamamladı. Bugün gerçekleştirilen Alan Yeterlilik Sınavı ve Yabancı Dil Sınavı’nın ardından sınav soruları ve cevapları öğrenciler tarafından merakla beklendi. İşte YKS (TYT, AYT, YDT) soru kitapçığı ve cevap anahtarı…

Lise öğrencilerinin üniversite hayallerine kavuşmaları için ilk adım olan YKS sınavı bugün itibariyle tüm oturumlarını tamamladı.

17 Haziran Cumartesi günü önce Temel Yeterlilik Sınavı (TYT), ardından 17 Haziran Cumartesi günü Alan Yeterlilik Sınavı (AYT) ve Yabancı Dil Sınavı’na (YDT) giren yüzbinlerce öğrencinin katıldığı YKS 2023 sınav soruları ve cevap anahtarları 18 Haziran Pazar araştırılıyor. başladı.

ÖSYM, 2023 YKS (TYT, AYT, YDT) soru kitapçıklarını ve cevap anahtarlarını bugün saat 18:00’de açtı.

2023-YKS 1. Dönem Temel Yeterlilik Testi (TYT), 2023-YKS 2. Oturum Alan Yeterlilik Testleri (AYT) ve 2023-YKS 3. Oturum Yabancı Dil Sınavı (YDT) Temel Soru Kitapçıkları ve cevap anahtarları, 18 Haziran Pazar günü açıktır. 18:00’dan itibaren erişim için.

YKS Soru ve Cevaplarını nereden görebilirim?

ÖSYM 2023 YKS SORU VE CEVAPLARI

YKS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Binlerce öğrencinin merakla beklediği üniversite sınav sonuçları ÖSYM sınav takvimine göre 20 Temmuz Perşembe günü paylaşılacak.

imranli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu