Haber

Kocaeli Çayırova’da dev park

KOCAELİ (İGFA) – ‘Mutlu şehir Kocaeli’ vizyonu doğrultusunda kente birçok yeşil alan ve park kazandıran Büyükşehir, vatandaşların sevdikleriyle huzur içinde vakit geçirebileceği park yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. çocuklar boş zamanlarında. Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çayırova’nın hızla gelişen semtlerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi’ne herkese hitap eden dev bir park kazandırdı. Toplam 33 bin metrekare alan üzerine planlanan ve her yaş grubunun keyifle yararlanabileceği özelliklere sahip olan park, bölge sakinlerinden tam not aldı.

Büyükşehir’in Çayırova Cumhuriyet Mahallesi’ne kazandırdığı yeni park şimdiden bölge halkının buluşma noktası oldu. 33 bin metrekarelik bir alanı kaplayan dev park, koşu parkuru, tırmanma duvarı, spor sahası ve oyun alanlarıyla her yaş grubunun vakit geçirebileceği bir park olarak ilk günden mahallelinin beğenisini kazandı. zevkle zaman.

Büyükşehir grupları, gelecek nesillere ‘daha yaşanır bir Çayırova’ bırakmak için inşa ettikleri dev parkta her şeyi düşündü. İçinde çocuk oyun alanları, mescit, piknik alanları, kafeterya, fitness spor alanları, futbol sahası, yürüyüş yolu, oturma alanları ve hobbit konutları gibi birçok sosyal donatının yer aldığı dev parkın 22 bin metrekaresi hizmete açıldı. Vatandaşları yeşil alan olarak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu